FAQ

FAQ

OTÁZKA

ODPOVĚĎ

Kolik stojí tvoje služby?

Cena je individuální. Podle počtu hodin, ale také podle celkové „velikosti“ svatby. O toho se totiž odvíjí, kolik času celkově se zpracováním svatby strávím. Kontaktujte mě a vše si vysvětlíme. Udělám vám nabídku šitou na míru.

Kolik fotek dostaneme? A jsou všechny upravené?

Dostanete ode mě tolik fotek, kolik je uvedeno v daném balíčku (většinou je to však ještě o něco více). Čili třeba přes 300 nebo 500. Ale vše je i v tomto případě na naší domluvě. Všechny fotky projdou samozřejmě mou úpravou.

Jak je to s dopravou?

Doprava je ve většině případů zdarma. Jen pokud se od Prahy musím vzdálit hodně daleko (třeba na Moravu), je potřeba cenu dopravy vyřešit.

Za jak dlouho fotky dostaneme?

Snažím se, aby to bylo do měsíce, což se mi ve většině případů i daří. I když žijeme v rychlé době, hlavní je pro mě stále kvalita. Zpracování se nedá uspíšit, proto prosím mějte pochopení, pokud by mi to trvalo i o něco déle.

Jak nám hotové fotky předáš?

Pro předání fotek klientům používám ty nejkrásnější on-line galerie na světě! Nádherný Pic Time pro prohlížení kdykoliv jste on-line a jen o něco méně krásný SmugMug pro stahování a zálohu fotek. Lepší služby si v tomto ohledu nelze představit.

Dostaneme nějaké fotky vytištěné?

Doporučuji vám se na mě po svatbě obrátit s výrobou fotoknihy, která zůstane hlavní vzpomínkou na svatbu. Jako fotograf mám s výrobami knih zkušenost, které můžete využít, přičemž kniha vás bude stát stejně, jako kdybyste si s její výrobou dali práci sami. Tisk se hradí zvlášť.

Co od nás na svatbě budeš potřebovat?

Vlastně vůbec nic. Kromě domluvy času a místa pro párové focení. Fajn je také to, když si připravíte seznam skupinových fotek, které ode mě budete chtít mít (ano, samozřejmě fotím i skupinky). Ale to už jsou detaily, které bychom si řekli při osobní nebo on-line schůzce.

Máme s tebou počítat na svatební oběd?

Pokud mě přizvete ke stolu, budu poctěn. Zrovna tak budu spokojený, pokud budu mít místo jinde. Kdyby byl problém mi nějaké jídlo zajistit, chápu to, ale je potřeba mě upozornit, abych si něco přivezl. A pokud mě chcete pozvat na oběd a máte vegetariánskou variantu, určitě si vyberu právě ji.

2
of
8